כניסה לחברים
סגירה

כניסה לחברים רשומיםגב' בתיה פרחי

גב' בתיה פרחי (הגדל)

בעלת 30 שנות ניסיון בתחום תוספי התזונה. צמחתי בתוך חברת טעם טבע, לימים טעם טבע אלטמן ובמסגרת תפקידיי שמחתי להיות סמנכ"ל הפיתוח בטעם טבע אלטמן, חלק מצוות בניית תקנות תוספי התזונה של משרד הבריאות, חברת הנהלה בחטיבת תוספי התזונה בלשכת המסחר המקדמת את התחום, חברת דירקטוריון בארגון IPA International Probiotic Association וחברת צוות הפיתוח של חברה פולנית המייצרת צמחי מרפא באפליקציות שונות.

בשנה האחרונה אני מלווה חברות בתחום ההתחדשות והחדשנות.

 

עם גידול האוכלוסייה המזדקנת, אי האמונה בתרופות כפתרון והגברת המודעות של הצרכנים לרפואה מונעת, צמחים הפכו להיות פתרון פופולארי לשמירה וטיפול בריאותי. מכירות צמחי המרפא בארה"ב עלו בשיעור של 7.9% ב2013, אחוז העלייה הגבוה ביותר שנמדד לשוק הנ"ל מאז 1990, והגיע לסכום משוער של 6 מיליארד דולר. צרכני צמחי המרפא הובחנו כנאמנים יותר מצרכני תוספי תזונהו נפח הצריכה בצמחי מרפא גדול מנפח הצריכה של תוספי תזונה אחרים.

זאת הזדמנות גדולה לפתיחת שווקים חדשים שלא זוהו עד היום כצרכני תוספי תזונה.

 

שוק צמחי המרפא מביאים איתם הזדמנות גדולה לרפואה המשלימה. המוטיבציה של המטופלים הינה שינוי סגנון חיים בכדי למנוע בעיות מראש. מאידך, המטופלים אינם ששים לעשות את השינוי ולכן הקשר האנושי שהמטפל האלטרנטיבי מעמיד לרשות המטופל על בסיס אמון וערוץ תקשורת פתוח, יתפוס מקום במערכת הבריאות העתידית. המטפל ימשיך לעמוד במרכז המושג של ההתאמה האישיתPersonalized and Life Style Medicine .

 

יחד עם כל ההזדמנויות גם לא מעט אתגרים עומדים בפני שוק צמחי המרפא.

 

אין ספק שהפוטנציאל העסקי וההתפתחותי של שוק תוספי התזונה בכלל וצמחי המרפא בפרט, גדול. לכן הזמן הוא להמשיך ולהשקיע במחקר שיבדוק את פוטנציאל השימוש  בצמחי מרפא למען בריאות הציבור מחד ובמקביל ,ייבדק את פוטנציאל החיסכון בבריאות הציבור בעקבות השימוש בצמחי מרפא.

 

ונסיים בסיפור על שני סוחרי נעליים, שהחליטו לחשוב מחוץ לקופסה ועלו כל אחד בנפרד ולא בידיעת האחר על אותה טיסה לאפריקה, כדי לבחון את שוק הנעלים במקום ואת אופציית ההתרחבות העסקית. מששבו לביתם כעבור זמן מה, קילל הראשון את הימים בהם שהה ואמר "חבל על הזמן, כולם יחפים שם, אין שם שוק", בעוד השני נחת כאחוז טירוף ואמר לאשתו, "חבל על הזמן, כולם יחפים שם, כל השוק יהיה שלנו".

 

 

לתכנית הכנס הקישו כאן

 

להרשמה מהירה לכנס הקישו כאן

 

עבור לתוכן העמוד