פרויקט הסטודנטיות והסטודנטים של האיגוד

סטודנטית יקרה, סטודנט יקר,

אנחנו באיגוד ההרבליסטים ועיל"ם החלטנו לקבל אלינו אתכן/ם לחברות באיגוד בחינם!

כחברות וחברי האיגוד תקבלו גישה לתכנים, הרצאות ופעילויות בחינם או בהנחות משמעותיות, תחשפו לפעילות של האיגוד ותוכלו לקחת חלק בדיונים המקצועיים של ההרבליסטים בארץ ובקבלת החלטות על עתיד המקצוע ועיצובו.

איגוד ההרבליסטים הקליני הוא האיגוד המקצועי היחיד בארץ אשר פועל לקידום עולם צמחי המרפא למטפלות/ים ולסטודנטיות/ים, האיגוד פועל מתוך העמותה הישראלית לצמחי מרפא (עיל"ם) אשר מנגישה את צמחי המרפא לקהילה כולה, למעשה למטופלות/ים שלכן/ם בעתיד.

האיגוד פועל עם תוכנית חומש, בה תוכלו ללמוד על המטרות ודרך הפעולה שלנו.

למה עוד להצטרף אלינו?

התשובה הראשונה היא כוחנו באחדותנו. למקצוע ההרבליסט אין הכרה או מעמד נכון להיום ויותר מזה – אין הכרה או מעמד להתוויות של הצמחים והתוספים אותם תרשמו למטופלות/ים. אז מה אנחנו עושות ועושים עם זה?

א. אישור צמחים במשרד הבריאות, ללא כל אינטרס כלכלי, פשוט הנגשת רפואת הצמחים המקומית והעולמית עבורכן/ם.

ב. יצירת קשר עם גופי ממשל בחבירה עם עמותות אחרות (כמו הלשכה לרפואה סינית) והשארת המקצוע שלנו פעיל גם בימי הסגר. זה לא קורה לבד, צריך כח בשביל זה.

ג. הכשרות המשך ברמה גבוהה על מנת ל”יישר קו” ולוודא רמה מקצועית גבוהה של חברי וחברות האיגוד שלנו.

ד. חיבור מקצועי לכל המדינות בעלות הקשרים הפוליטיים עם ישראל, שבהן רפואת הצמחים חוקית, על מנת לחזק את השפעת קבלת ההחלטות העתידית ולהביא את ישראל לקו מקצועי בתחום.

ה. תעודת האיגוד מתעדכנת כל שנתיים ועומדת בהוכחת מקצועיות החבר/ה. זו תעודה שמעידה שלא רק סיימתם/ן ללמוד בבית ספר מכובד עם הכרה מקצועית, אלא, שיש לכם/ן אסמכתא מקצועית מעודכנת וארגון גג למקצוע שלכם.

אתן/ם יכולות/ים להשפיע! הצטרפו לאיגוד ועזרו לנו להביא את רפואת הצמחים בישראל לגובה המקצועי שאליו אנו שואפות/ים.

האיגוד כולל 3 תאים מקצועיים העובדים בחפיפה- תא הרבליסט קליני, תא רפואה סינית ותא רפואות מסורתיות (אונני, טיבטי, איורוודה, פרסי ועוד). לכל תא יש מאגר מידע, הכשרות וקשרים עם איגודים מקצועיים בעולם שיכול לקדם אתכן/ם ברמה המקצועית האישית ואת כולנו כמקשה אחת גדולה.

יש עוד על האיגוד, אבל מעל הכל, אנחנו צריכים אתכן/ם בפנים, את הכח של כל חבר/ה להוביל ביחד מגמה של מקצועיות.

החברות באיגוד מיועדת לסטודנטיות ולסטודנטים לרפואת צמחים ורפואה סינית, במכללות החברות בעיל”ם, שתכנית הלימודים בהן עומדת בקריטריונים שהציב האיגוד.

לפרטים נוספים צרו קשר עם מזכירות העמותה בנייד: 058-7256782

להרשמה מלאו את הפרטים הבאים:

Print Friendly, PDF & Email