חברות לעסקים

לעיל”ם מגוון חברות תומכות אשר מלוות ומאפשרות את הפעילות השוטפת של העמותה, וגם חולקות עם העמותה ערכים משותפים.

על עלים - מרכז לצמחי מרפא

חברת “על עלים – מרכז לצמחי מרפא” היא מרכז ישראלי ייחודי לגידול, עיבוד, יבוא ושיווק צמחי מרפא ותבלינים מרחבי העולם. אצלנו תוכלו למצוא את המגוון הגדול בישראל של צמחי מרפא ותמציות בוטניות כחומרי גלם, צמחים יבשים לחליטות ולהכנת תמציות, צמחי תבלין, שמנים וחומרי גלם רבים ומגוונים. 

סל מוצרי החברה הוא הרחב ביותר המוצע בישראל בתחום חומרי הגלם הצמחיים, ובנוסף, מציעה “על עלים” חומרים שונים כגון נוגדי-חמצון, מינרלים, חומצות אמינו, שמנים אתריים, שמנים בכבישה, ויטמינים ומינרלים.

“על עלים” היא חברה משפחתית, העוסקת בייצור צמחי מרפא ומוצריהם, משנת 1986. יעוד החברה הוא אספקת חומרי גלם באיכות גבוהה לתעשיית תוספי התזונה, המזון והקוסמטיקה. החברה מתמחה בגידול אורגני של צמחי מרפא, ללא שימוש בחומרי הדברה, בחממות ובשטח פתוח במושב ציפורי ובאיתור מקורות של חומרי גלם איכותיים בחו”ל.

ייצור מקומי בישראל מאפשר לחברה להציע חומרים צמחיים איכותיים וטריים. מתקני החברה כוללים מתקני גידול משוכללים, מתקני יבוש סולרי, אחסון בטמפרטורה מבוקרת, ומכונות לעיבוד, לטחינה ולהכנת תערובות. אף כי החברה אינה מייצרת תמציות נוזליות או יבשות במתקניה, “על עלים” מציעה אפשרויות לאספקת חומרי גלם מתקדמים בתחום זה, מיבוא או מייצור ע”י ספקי משנה בישראל.

“על עלים” היא יבואנית בלעדית בישראל של צמחי מרפא סיניים – צמחים מסין מתוצרת ,HERBASIN/DASHERB  צמחים הודיים ואירופיים בגידול אורגני. משנת 2013 הוסמכנו לתקני ISO ו HACCP  ע”י מכון התקנים הישראלי. בנוסף לתקנים אלו, החברה מחזיקה גם באישור יצרן של משרד הבריאות, אישור יבואן, ואישורי מגדל ויצרן אורגני, המפוקחים ע”י חברת “אגריאור”. היכרות רבת שנים של החברה וצוותה עם תחום חומרי הגלם ועם האספקטים הרגולטוריים, מעניקים ללקוחותיה יתרון בקבלת תמיכה מקצועית וייעוץ על פי דרישה.

הצוות המסור של עובדי “על עלים”, בהנהלת פרץ ורוני גן, אגרונומים מומחים לצמחי מרפא והרבליסטים, עובד כתף אל כתף בקידום כל היעדים ומתן מענה לכל הבקשות המגיעות מהציבור ומאנשי המקצוע.

ניתן להזמין משלוחים מהירים לבית הדואר או לביתך בכל הארץ.

לצפייה בתעודת החברות של על עלים הקישו כאן

ליצירת קשר

https://www.al-alim.co.il/

טל. (4 קוים): 04-6464848
פקס:          04-6461526  
שירות לקוחות

   alalim@al-alim.co.il

Print Friendly, PDF & Email