כניסה לחברים
סגירה

כניסה לחברים רשומיםדבר יו"ר העמותה לשנת 2017

 

חברות וחברים יקרים,

בחודש שעבר חגגנו את כנס החורף של עיל"ם, אשר הוקדש לנושא "צמחי מרפא לטיפול במחלות מעי דלקתיות". כ250 איש באו לחגוג יום של הרצאות מעניינות, מפגש עמיתים וחברים, והיכרות עם מוצרים חדשים בתחום.

מגוון המרצים האיר את הנושא מזויות מקצועיות שונות: רפואת צמחים מערבית וערבית, רפואה הודית, אנתרופוסופית, תזונה, פטריות מרפא  ועוד. רק בכנסים של עיל"ם פוגשים  מגוון רחב של מרצים מעולים, וללא אינטרס מסחרי.

עיל"ם היא עמותה פתוחה לקהל הרחב, המשמשת מקום מפגש ודיון לבאים מתחומי פעילות מגוונים.  מאז ייסודה, בשנת 2003, קיימה העמותה עשרות כנסים, סיורים והשתלמויות, פרסמה מאות מאמרים וקדמה נושאים מגוונים הקשורים לרפואת צמחים, בציבוריות הישראלית.

בשנת 2016 הגענו לקהל של אלפי גולשים וקוראים, אנשי מקצוע וחובבים בתחום הרפואה המשלימה והבריאות הטבעית. בתוך פחות משנה מאז נבחר הוועד המנהל הנוכחי, שיפרה העמותה את מצבה הכספי, והיא מקיימת את כל פעולותיה, תוך שמירה על מאזן כספי חיובי. 

והתחלנו שנה חדשה. בשנת זו אנחנו שואפים להרחיב  עוד את הפעילות לקהלים חדשים, לחזק את המודעות הציבורית לשימוש בטוח בצמחים,  ולשלב חברות יצרניות ומסחריות בעמותה.  נצליח במשימות אלה, אם נקבל את תמיכתכם, חברי העמותה ואוהדיה, בהשתתפות פעילה, בסיוע לגיוס חברים חדשים, ובהפצת המסרים שלנו. 

ואנחנו כאן, כדי לשמוע אתכם, ולענות על הצעות, בקשות ומשאלות. חברי הוועד המנהל והצוות הקבוע שלנו, יפה (מזכירת העמותה), ויעל (רכזת התקשורת), מחכים לשמוע מכם. דברו אתנו...

 

בברכה,

פרץ גן, יו"ר הוועד המנהל

 

 

עבור לתוכן העמוד