כניסה לחברים
סגירה

כניסה לחברים רשומים> סיור אוגוסט - קוסמטיקה מבוססת צמחים

***עדכון: ההרשמה לסיור מלאה וסגורה. אנחנו מתנצלים בפני מי שלא הספיק/ה להירשם. נתראה בפעילויות הבאות!***

 

מתי?

יום שישי, 31.8.18, בין השעות 9:30-13:30.

 

איפה?

אור עקיבא, פרדס חנה והסביבה.

 

 

לכל מי שחיכה ובעיקר חיכתה לפעילויות ביום שישי - סיור אוגוסט יוקדש לנושא מוצרי טיפוח (קוסמטיקה). הסיור יכלול ביקורים אצל יצרני קוסמטיקה מצמחים, ביניהם ״אנה לוטן״ - אחד המפעלים הגדולים בארץ, המנוסה בפיתוח מוצרי קוסמטיקה צמחיים. נשמע הרצאה מפי גב׳ ליאורה חטרון, מנכ״לית ומומחית בתחום, על סיפורי-מוצר מרתקים. נבקר גם אצל ההרבליסטיות עידית חן ודנה גת, המייצרות את מוצריהן בעצמן.

שימו לב - מספר המקומות מוגבל! מהרו להירשם.

 

הביקור במפעל "אנה לוטן" (אור עקיבא) יפגיש אותנו עם יזמית וממציאה: ליאורה חטרון, המנהלת את המחקר והפיתוח בחברה. חברת "אנה לוטן" מפתחת ומייצרת מוצרי "מותג פרטי" עבור חברות קוסמטיקה ומוצרים דרמליים. נשמע מליאורה כמה סיפורים על פיתוח מוצרי טיפוח המבוססים על צמחים או שמנים צמחיים. הזדמנות כזו אינה מופיעה לעיתים קרובות, משום שדמויות בתעשייה בדרך כלל אינן נחשפות ואינן משתפות מנסיונן. זוהי הדמנות נדירה להיכנס לאחד ממפעלי הקוסמטיקה הגדולים בישראל ולדבר עם מנהל בכיר, ליצור קשר מקצועי, ללמוד מה מניע את גלגלי התעשייה ואיך נולד מוצר.

 

לאחר מכן, עידית חן תארח אותנו ב'בית לארומתרפיה' - מרכז לקורסים בארומתרפיה, ארומתרפיה קלינית והוליסטית וקוסמטיקה ורוקחות טבעית. בסיור, עידית תספר על התהליך בו היא בונה פורמולה טיפולית וקוסמטית לעור בהתאמה אישית ותארח את הילאה פריאס - קוסמטיקאית טבעית שמשתמשת בקליניקה שלה בחומרים טריים מהצומח והמטבח. הילאה תציג את שיטת הטיפול שלה – Fresh Cosmetics.

עידית חן (MRQA) היא מטפלת ומרצה בכירה בתחום ארומתרפיה הוליסטית וקלינית עם התמחות בקוסמטיקה ורוקחות טבעית. בעלת ניסיון של למעלה מ- 30 שנה. התמחתה באנגליה בטיפול ארומתרפי בבתי חולים כחלק מרפואה אינטגרטיבית.

 

בנוסף נבקר אצל דנה גת - מטפלת ברפואה סינית, צמחי מרפא סיניים, ארומתרפיסטית ומעבירה קורסים לרוקחות טבעית.

בסטודיו של דנה נוכל לראות את מדפי הצמחי מרפא המיובשים, ואת חדר הסדנאות. נדבר על צמחי מרפא מהגינה, איך לקטוף אותם לייבש ולהשרות בשמנים. דנה תדגים ותסביר איך מכינים שמני תשרית עם צמחי מרפא ואיך הופכים את השמן למשחה.

בהזדמנות זו דנה תאפשר לקנות מוצרי קוסמטיקה טבעית בהנחה מיוחדת של 30%.

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

עלות השתתפות:

לחברי עיל״ם ו/או הלשכה לרפואה סינית בישראל – 45 ש״ח.

למי שאינו חבר עיל״ם ו/או הלשכה לרפואה סינית בישראל – 90 ש״ח.

 

* אם יש לכם פייסבוק, נשמח אם תאשרו השתתפותכם בסיור בדף האירוע.

(אישור בפייסבוק אינו מהווה הרשמה לסיור)

 

 

לפרטים והרשמה צרו קשר עם יפה: 050-5269106

(מענה טלפוני בין השעות 9-18; אם אין מענה, שלחו הודעת טקסט)

 

או שלחו מייל עם פרטי קשר לכתובת: info@herbology.org.il

 

ניתן גם להשאיר פרטי קשר בטופס ההרשמה המצורף מטה ונחזור אליכם לצורך גביית דמי השתתפות והרשמה

 

עבור לתוכן העמוד